גודל פונט גודל פונט גודל פונט
ערוץ הyoutube של המועצה עמוד הפייסבוק של המועצה
הר אדר הר אדר הר אדר
תוכן

לשכת ראש המועצה: מועדי "דלת פתוחה עם חן" והודעות

תושבים יקרים,

סגני מר מנחם מור, חברי המועצה, אורחים, נוער וילדים יקרים, מכובדיי כולם,

לפני דקות אחדות, הונף דגל ישראל בראש התורן, עם סיומו של יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה.

המעבר מאבל לשמחה הוא מעבר חד לכולנו, ובמיוחד לבני המשפחות השכולות.

"לכול, זמן; ועת לכל חפץ, תחת השמים. עת לבכות ועת לשחוק, עת ספוד ועת רקוד." כך נכתב בספר קהלת (פרק ג). וכך גם כאשר שאנו כואבים ונוצרים בליבנו את זכרם של החללים, אנו מצווים להרים את ראשנו בגאווה ערב יום העצמאות תשע"ז. לעד נזכור ולא נשכח את הנופלים. יהי זכרם של חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה ברוך!

אני מכריז בזאת על פתיחת חגיגות יום העצמאות ה-69 למדינת ישראל במועצה המקומית הר אדר.

בזמן שמדינת ישראל מציינת 69 שנים להקמתה, הר אדר חוגגת 30 שנה להיווסדה. ב-21 ביוני נקיים טקס יישובי ראוי ומכובד בו ייטלו חלק כל קבוצות הגיל ביישוב. ליישוב המקסים שלנו חלק בלתי נפרד בתקומת עם ישראל בארצו מולדתו.הקרבות על גבעת הרדאר במלחמת העצמאות ובמלחמת ששת הימים הפכו מקור לגאווה והשראה עבור כולנו. בזכות הלוחמים האמיצים זכינו להקים את היישוב ולבסס אותו על ערכים של ציונות ודמוקרטיה, צדק ושוויון, סבלנות וסובלנות.

צעירי הר אדר מובילים בשירות משמעותי בצה"ל, מתנדבים לשנת שירות ומכינות, פעילים בתנועות הנוער ורושמים הישגים מזהירים בכל תחומי החיים. החינוך בהר אדר הינו מהמובילים בישראל. ילדינו זוכים למערכת חינוך מצוינת וערכית, מגיעים להישגים לימודיים גבוהים ומגלים מעורבות חברתית פעילה תוך העמקת ערכים ציוניים ומוסריים. אנו משקיעים בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, בפיתוח תשתיות, בפינות חמד ונוף, בפעילות העשרה לכל המשפחה בשעות הפנאי, במגוון אירועי תרבות וספורט, בחיבור בין עבר, הווה ועתיד.

מדינת ישראל חוגגת היום בגאווה 69 שנים להקמתה והדרך עוד ארוכה. בצל האיום הביטחוני המתמיד צמחה ישראל והפכה למדינה מובילה בהיי-טק, בכלכלה, בתעשייה, במדע ובתחומי החיים השונים. עלינו לזכור כי לצד הרצון של כולנו לשפר ולתקן אנו עושים יחד פלאים במדינה שעיני כל העולם נשואות אליה. אנו מחויבים לבסס חברה ערכית המתייחסת לשונה כאל שווה ורואה בזכויות האדם והאזרח נר לרגליה. חברה המגלה אפס סובלנות לאלימות. חברה השואפת לרווחת הפרט והכלל, לצמיחה מתמדת, להצלחה בכל תחומי החיים. חברה המכבדת את רצון הרוב תוך שמירה על זכויות המיעוט. חברה המקדשת את השיח והצגת עמדה ומקפידה שלא לייצר פלגנות.

יחד עם אחריות המדינה כלפי אזרחיה, עלינו לזכור כי על כל אחת ואחד מאיתנו מוטלת אחריות אישית בשמירה על החוק והסדר, בחינוך ילדינו, בנהיגה בטוחה בכבישים, ב'אהבת לרעך כמוך' ובחיים מתוך כבוד הדדי. בני דור המייסדים עמלו קשות כדי שנוכל לעמוד כאן היום בחיוך, בשמחה ובתקווה. לפני כ-70 שנה המשך קיום העם היהודי לא היה בטוח, וכיום זו עובדה קיימת בכל העולם. יחד נמשיך לבסס חברה ישראלית צודקת המבקשת לחיות כאן בשלום וביטחון.

תושבים יקרים, אנחנו כאן לשירותכם!

חג עצמאות שמח!

 

 

בברכה,

חן פיליפוביץ

ראש המועצה


 

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------

מועדים ל"דלת פתוחה" עם חן בלשכת ראש המועצה

מאי/ יוני/יולי 2017:

 

להלן המועדים המעודכנים:

 

תאריך

 

יום

שעה

17/5/17

רביעי

17:00-19:00

7/6/17

רביעי

17:00-19:00

14/6/17

רביעי

17:00-19:00

21/6/17

רביעי

17:00-19:00

12/7/17

רביעי

17:00-19:00

19/7/17

רביעי

17:00-19:00

26/7/17

רביעי

17:00-19:00

 
 

לתשומת ליבכם: ייתכנו שינויים/עדכונים במועדים– אנא התעדכנו באתר המועצה!

 ב  ב  ר  כ  ה,

 

מירי    אלמליח

מנהלת הלשכה