בסוף השבוע הקרוב, ממש לפני חג שבועות, יתקיים בהר אדר אירוע "בית פתוח", שכבר הפך למסורת. האירוע המיוחד נותן במה וחשיפה לאמנים, ליצירות ולאנשים החיים בהר אדר, וגם לאמנים אורחים שכבר שמעו על הצלחת האירוע בשנים קודמות והחליטו להשתתף בו גם הם. האירוע מספק אם כן הזדמנות להציץ לעולם היצירה ולהכיר אישית את האמנים והתושבים. המועצה המקומית הר אדר מארגנת את האירוע, מתוך תפיסה שביישוב ישנם אמנים ויוצרים רבי כישרון ובעלי עסקים קטנים שכדאי לכולם להכיר ולהתוודע אליהם.
באירוע יציגו מגוון יוצרים, אמנים ובעלי עסקים קטנים ומקומיים בתחומים כגון ציור, צילום, עיצוב, בעץ אמנות שימושית, קרמיקה, צורפות ותכשיטים, זכוכית, פסיפס, בגדים, חפצים לבית, וינטג', מוסיקה, ציוד לבעלי חיים, צמות ייחודיות, סדנאות גוף ונפש, גבינות, עוגות, שמן זית, יין, שוקולדים, קרפים משובחים ועוד מיני טעימות של דברי מאכל טעימים במיוחד.
 לאירוע הססגוני מוזמנים אורחים מקרוב ומרחוק, שכנים וחברים מכל רחבי הארץ, וכולם משוטטים ברחבי היישוב, בין הבתים שיסומנו בדגלים בולטים לעין. בקרב המבקרים יחולקו פלאיירים שיפרטו את כל רשימת המציגים, והפעם היא תהיה ערוכה לפי רחובות, לנוחותם של המבקרים שיוכלו לתכנן את מסלול הביקור שלהם בבתים. חידוש נוסף שייכנס השנה הוא קוד סריקה שיפנה למפה אינטראקטיבית בסמארטפון של המבקרים, כך שיוכלו לנווט ביתר קלות.

למפה האינטראקטיבית לחצו כאן

לתוכנייה לחצו כאן